1. Moralo o habeli bakeng sa likoloi tse 4
2. E etselitsoe ho latela sebopeho, Sebaka le poloko ea litšenyehelo ka lebaka la moralo oa eona o monyane.
3. Linotlolo tse peli tsa polokeho: ea pele ke lere le le leng la tšireletso le ka fetoloang 'me le leng le tla kengoa tšebetsong ka bohona haeba terata ea tšepe e ka phatloha.
4. Litsela tsa ho matha li amohela likoloi tse sephara kapa tse tšesaane
Bokgoni ba ho phahamisa ka kakaretso ba 5.4000kg
6. Linotlolo tsa polokeho tsa maemo a mangata kholomong ka 'ngoe
7.Silindara e le 'ngoe ea haeteroliki e patiloeng
8. Bophara ba sheave bo eketsehileng bo fokotsa mokhathala oa cable
9. Linotlolo tse thibelang ho oa tsa mechini li lumella libaka tse ngata tsa ho emisa
10. Sebaka sa yuniti ea motlakase se ka fetoloang
11. Sebaka sa phanele ea taolo se ka fetoloa
12. Sesebelisoa se sireletsang thapo ea tšepe khahlanong le ho hlepha le ho robeha
13. Kalafo ea bokaholimo: ho koahela phofo
| Liparamente tsa Sehlahisoa | |
| Nomoro ea Mohlala | CHFL2+2 |
| Bokgoni ba ho Phahamisa | 4000 kg |
| Ho phahamisa Bophahamo | 1800/2100 mm |
| Bophara pakeng tsa Litsela tsa Runway | 3820mm |
| Notlela Sesebelisoa | Matla |
| Tokollo ea senotlolo | Ho lokolla motlakase ka koloi kapa ka letsoho |
| Mokhoa oa ho Khanna | Cable e Tsamaiswang ke Hydraulic + |
| Phepelo ea Motlakase / Bokhoni ba Motlakase | 110V / 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 60/90s |
| Sebaka sa ho paka makoloi | 4 |
| Sesebelisoa sa Polokeho | Sesebelisoa se thibelang ho oa |
| Mokhoa oa Ts'ebetso | Switch ea senotlolo |
1. Moetsi oa lifti ea ho paka likoloi ea litsebi, Phihlelo ea lilemo tse fetang 10. Re ikemiselitse ho hlahisa, ho qapa, ho etsa hore lintho li be tsa hau le ho kenya lisebelisoa tse fapaneng tsa ho paka likoloi.
Phihlelo ea ho paka makoloi e fetang 2,16000, linaha le libaka tse fetang 100.
3. Litšobotsi tsa Sehlahisoa: Ho sebelisa thepa e tala ea boleng bo holimo ho netefatsa boleng
4. Boleng bo Botle: TUV, CE e netefalitsoe. Ho hlahloba ka tieo ts'ebetso e 'ngoe le e 'ngoe. Sehlopha sa litsebi sa QC ho netefatsa boleng.
5.Tšebeletso: Tšehetso ea botekgeniki ea litsebi nakong ea pele ho thekiso le tšebeletso e ikhethileng kamora thekiso.
6.Fektheri: E fumaneha Qingdao, lebopong le ka bochabela la Chaena, Lipalangoang li bonolo haholo. Bokhoni ba letsatsi le letsatsi ke lisete tse 500.