1. Mokhoa o sebetsang hantle le o theko e tlase oa ho reteleha koloi
2. E ile ea potoloha le ho ema sebakeng sefe kapa sefe.
Bophara ba 3.4m bo loketse boholo ba likoloi.
4. E etselitsoe ho latela sebaka sa hau le koloi ea hau.
| Mokhoa oa ho Khanna | Motlakase oa Motlakase |
| Bophara | 3500mm, 4000mm, 4500mm |
| Bokgoni ba ho kenya | 3ton, 4ton, 5ton |
| Lebelo la ho Reteleha | 0.2-1 rpm |
| Bolelele bo bonyane | 350 mm |
| 'Mala oa Sethala | e etselitsoeng motho ka mong |
| Bokaholimo ba sethala | Standard: Poleiti ea tšepe e nang le masela a masesaane Boikhethelo: Poleiti ea aluminium |
| Mokhoa oa Ts'ebetso | Konopo le Remote |
| Mohlala oa Phetiso | Mohlala oa Phetiso |
1. Nka e odara joang?
Ka kopo fana ka sebaka sa naha ea heno, palo ea likoloi, le tlhaiso-leseling e 'ngoe, moenjiniere oa rona a ka rala moralo ho latela naha ea heno.
2. Nka e fumana nako e kae?
Matsatsi a ka bang 45 a mosebetsi ka mora hore re fumane tefo ea hau esale pele.
3. Ntho ea tefo ke eng?
T/T, LC....