Lifti tsa koloi ea post ea hydraulic li tšehetsoa ka sethala se tšehetsoang ka bolelele le bophara. Sebopeho se senyenyane, sebaka se senyenyane, boima bo bobebe, ho bonolo ho se tsamaisa, ts'ebetso e tsitsitseng. Setsi sa pompo sa boleng bo holimo le likarolo tsa elektroniki, se sebelisa rake ea mechini le ea hydraulic e its'oarang, e bolokehile ebile e tšepahala; ha e na motheo, e kenye feela ka ho toba fatše.
1. Sistimi ea ho phahamisa ketane e tsamaisoang ke metsi.
2. Ho lokolla senotlolo ka letsoho.
3. Sebaka sa fatše sa matsoho a ho sotha se loketse hore likoloi tsa mabelo li eme ho sona.
4. Disekurufu/di-pad tse tsitsitseng tsa polyurethane tse tšoarellang le di-adapter tse phahameng tsa mahala.
5. Lifti e na le dikgetho tse pedi, tse tsitsitseng le tse ka tsamaiswang ka di-caster tse kopaneng.
6. Likarolo tsohle tsa tšepe li pentiloe ka lehlabathe ebe li pentiloe ka primer e thibelang mafome 'me li koahetsoe ka 'mala o ka holimo.
7. Enjene ea khetla ea Aluminium, ho phatloha ha mocheso ka potlako, katleho e phahameng le bophelo bo bolelele ba tšebeletso
8.CE e netefalitsoeng
9. Moetsi ea matla, ea tšepahalang. Tlhahiso ea Seiko, boleng bo holimo.
| Liparamente tsa Sehlahisoa | |
| Nomoro ea Mohlala | CHSL2500 |
| Bokgoni ba ho Phahamisa | 2500 kg |
| Ho phahamisa Bophahamo | 1800mm |
| Bolelele bo fokolang | 140mm |
| Nako ea ho Phahamisa | Lilemo tsa bo-50-60 |
| Bolelele ka Kakaretso | 2550mm |
| Matla a Motlakase | 2.2kw-380v kapa 2.2kW-220v |
| Khatello ea oli e lekantsoeng | 24MPa |
| Boima ba 'Mele ka Kakaretso | 850kgs |
senotlolo sa letsoho le ka morao
Helik e le 'ngoe + terei e phahamisitsoeng
koloi e tsamaeang
setsi sa mehala
senotlolo sa letsoho le ka pele
Lipoleiti li teteaneng ebile lia tšoarella.
Ho iketsetsa fektheri, boleng bo holimo le theko e tlase.
Ntlafatso ea sehlahisoa, e tšoarella.
Ho phahamisa ho tsitsitseng le ts'ebetso e bonolo.
Mefuta le litlhaloso tse felletseng, tšebeletso e nahanelang ka mor'a thekiso
Litlhoko tsa basebelisi ke sepheo sa rona