1. Ha ho hlokahale ho kenya, e ka suthisoa bakeng sa tšebeliso
2. Ho roala phofo
3. Tokollo ea letsoho, e sebelise feela
4. E sebelisoa bakeng sa tokiso e potlakileng, joalo ka tokiso e potlakileng bakeng sa tyr, ho fetola oli ea enjene le tse ling.
5. Enjene ea Aluminium ho thibela mocheso o feteletseng
6. Sethala se nang le dithapo tse thata, etsa bonnete ba hore ho na le kgokaganyo
7. Bokgoni ba 120% Mongolo wa mojaro o matla le teko ya mojaro o sa fetoheng wa 150%
8. Tiiso ea oli ea Italy ho netefatsa hore ha ho na ho dutla ha oli
9. Valve ea motlakase e nang le mosebetsi oa ho theola ka letsoho ka potlako
10. Pompo e nkehang habobebe e kentsweng ka teroling e sebediswang ho tsamaisa lifti ho potoloha lebenkele.
11. motlakase le polokeho lia amoheloa
12. Lisilindara tse peli tsa Hydraulic le moralo oa sekere bakeng sa matla le botsitso bo phahameng ka ho fetisisa
13. Matsoho a radius a thellang a 24" a ka fetoloang habonolo
14. Linotlolo tsa polokeho tsa maemo a mabeli tse iketsang
| Liparamente tsa Sehlahisoa | |
| Nomoro ea Mohlala | CHSL2700 |
| Bokgoni ba ho Phahamisa | 2700KGS |
| Bophahamo bo Holimo ba ho Phahamisa | 1200mm |
| Bolelele bo tlase ba ho phahamisa | 130mm |
| Bophara ba sethala | 1742mm |
| Bolelele ba sethala | 1740mm |
| Nako ea ho phahama/ho theoha | Hoo e ka bang lilemo tse 30-50 |
| Matla a Motlakase | 3.0kw-380v kapa 3.0kw-220v |
| Khatello ea oli e lekantsoeng | 24MPa |
| Boima ba 'mele ka kakaretso | 450kgs |
Ho lokolla senotlolo ka letsoho
Matsoho a tšehetso a mafolofolo a matlafalitsoeng le a teteaneng
Ka lipara tse 'ne tsa literei tse phahameng le tse tlase
Taolo ea letsoho e nkehang k'haravene e nyane
Matlafatsa le ho thibela ka sebete
P1: Na u fektheri kapa u mohoebi?
A: Re baetsi, re na le fektheri le moenjiniere oa rona.
P2. Melao ea hau ea tefo ke efe?
A: T/T 50% e le depositi, le 50% pele ho thomello bakeng sa diodara tsa sehlopha. Re tla o bontsha dinepe tsa dihlahiswa le diphuthelwana pele o lefa tjhelete e setseng.
P3. Melao ea hau ea ho fana ka thepa ke efe?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
P4. Nako ea tiisetso ke nako e kae?
A: Sebopeho sa tšepe lilemo tse 5, likarolo tsohle tse setseng selemo se le seng.