1. Tharollo ea ho paka makoloi a karache a ka tlas'a lefatše le a khoebo.
2. Sistimi ea ho paka makoloi ea CPT-2 e fanang ka libaka tse ikemetseng tsa ho paka makoloi bakeng sa likoloi tse 2 (EB), likoloi tse 2X2 (DB), e 'ngoe holim'a e 'ngoe, sebaka sa ho paka makoloi se fihlelleha se sekametse (ka hoo e ka bang likhato tse 7.5).
3. Bokgoni ba ho kenya 2000kg.
4.Sethala se ka tlase se sekametseng se nang le bophahamo bo tlase ba mokoti.
5. Sethala se nang le galvanized se nang le poleiti e tsokotsang bakeng sa ho paka hantle.
6. Esita le haeba ho na le bophahamo bo bonyenyane ba ho kenya, likoloi tse peli li ka emisoa habonolo holim'a tse ling.
7. Lithapo tsa tšepe li fana ka tšireletso e eketsehileng khahlanong le ho oa.
8. Kalafo ea bokaholimo ba ho roala phofo bakeng sa tšebeliso ea ka tlung ho chesa ka galvanizing bakeng sa tšebeliso ea kantle.
| Liparamente tsa Sehlahisoa | |
| Nomoro ea Mohlala | CPT-2/4 |
| Bokgoni ba ho Phahamisa | 2000 kg/5000lbs |
| Ho phahamisa Bophahamo | 1650 mm |
| Holimo | 1650mm |
| Mokoti | 1700mm |
| Notlela Sesebelisoa | Matla |
| Tokollo ea senotlolo | Ho lokolla motlakase ka koloi kapa ka letsoho |
| Mokhoa oa ho Khanna | Ketane e Tsamaiswang ke Hydraulic + |
| Phepelo ea Motlakase / Bokhoni ba Motlakase | 380V, 5.5Kw 60s |
| Sebaka sa ho paka makoloi | 2/4 |
| Sesebelisoa sa Polokeho | Sesebelisoa se thibelang ho oa |
| Mokhoa oa Ts'ebetso | Switch ea senotlolo |
1. Moetsi oa lifti ea ho paka likoloi ea litsebi, Phihlelo ea lilemo tse fetang 10. Re ikemiselitse ho hlahisa, ho qapa, ho etsa hore lintho li be tsa hau le ho kenya lisebelisoa tse fapaneng tsa ho paka likoloi.
2. Phihlelo ea ho paka likoloi tse fetang 16000, linaha le libaka tse fetang 100.
3. Likarolo tsa Sehlahisoa: Ho sebelisa thepa e tala ea boleng bo holimo ho netefatsa boleng
4. Boleng bo Botle: TUV, CE e netefalitsoeng. Ho hlahloba ka hloko ts'ebetso e 'ngoe le e 'ngoe. Sehlopha sa litsebi sa QC ho netefatsa boleng.
5. Tšebeletso: Tšehetso ea botekgeniki ea litsebi nakong ea pele ho thekiso le tšebeletso e ikhethileng ka mor'a thekiso.
6. Feme: E fumaneha Qingdao, lebopong le ka bochabela la Chaena, Lipalangoang li bonolo haholo. Bokhoni ba letsatsi le letsatsi ke lisete tse 500.