1. Tharollo ea ho paka makoloi a karache a ka tlas'a lefatše le a khoebo.
2. Sethala se nang le galvanized se nang le poleiti e tsokotsang bakeng sa ho paka hantle.
3. Li-cylinder tse phahamisang tsa hydraulic tse peli tse nang le master le slave tse peli li khanna ka kotloloho.
4. Sephutheloana sa motlakase sa hydraulic le phanele ea taolo ka bomong.
5. Ho hlokahala lebota la mokoti le le ka morao bakeng sa ho tshehetsa sebopeho.
Bokgoni ba 6.2000kg/2500kg bo fumaneha bakeng sa SUV le sedan.
7. Karolo ea ho arolelana poso e mahareng e boloka litšenyehelo le sebaka.
8. Litšenyehelo tse tlase tsa tšebeliso ha sethala se theohela tlase, se tla tsamaisoa ke matla a khoheli, ha ho sa tla ba le tšebeliso ea motlakase.
9. Senotlolo sa motlakase bakeng sa tshireletso le polokeho.
10. Ho tima ka bohona hang ha opareitara a lokolla switjha ya senotlolo.
11. Sekoti se le seng le se habeli bakeng sa khetho ea hau.
12. Kalafo ea bokaholimo ba ho penta ka phofo bakeng sa tšebeliso ea ka tlung ho chesa ka galvanizing bakeng sa tšebeliso ea kantle.
| Liparamente tsa Sehlahisoa | |
| Nomoro ea Mohlala | CPL-2A/4A |
| Bokgoni ba ho Phahamisa | 2000 kg/5000lbs |
| Ho phahamisa Bophahamo | 1850 mm |
| Holimo | 1850mm |
| Mokoti | 1950mm |
| Notlela Sesebelisoa | Matla |
| Tokollo ea senotlolo | Ho lokolla motlakase ka koloi kapa ka letsoho |
| Mokhoa oa ho Khanna | Ketane e Tsamaiswang ke Hydraulic + |
| Phepelo ea Motlakase / Bokhoni ba Motlakase | 380V, 5.5Kw 60s |
| Sebaka sa ho paka makoloi | 2/4 |
| Sesebelisoa sa Polokeho | Sesebelisoa se thibelang ho oa |
| Mokhoa oa Ts'ebetso | Switch ea senotlolo |
1. Moetsi oa lifti ea ho paka likoloi ea litsebi, Phihlelo ea lilemo tse fetang 10. Re ikemiselitse ho hlahisa, ho qapa, ho etsa hore lintho li be tsa hau le ho kenya lisebelisoa tse fapaneng tsa ho paka likoloi.
Phihlelo ea ho paka makoloi e fetang 2, linaha le libaka tse fetang 100.
3. Likarolo tsa Sehlahisoa: Ho sebelisa thepa e tala ea boleng bo holimo ho netefatsa boleng
4. Boleng bo Botle: TUV, CE e netefalitsoeng. Ho hlahloba ka hloko ts'ebetso e 'ngoe le e 'ngoe. Sehlopha sa litsebi sa QC ho netefatsa boleng.
5. Tšebeletso: Tšehetso ea botekgeniki ea litsebi nakong ea pele ho thekiso le tšebeletso e ikhethileng ka mor'a thekiso.
6. Feme: E fumaneha Qingdao, lebopong le ka bochabela la Chaena, Lipalangoang li bonolo haholo. Bokhoni ba letsatsi le letsatsi ke lisete tse 500.