1. E na le enjene ea lebelo le phahameng la servo le sistimi ea taolo
3.Ho tiea ha moea hantle, ho boloka mocheso le thibelo ea lerata
4. E matla ebile e tšoarella, ponahalo e ntle
4. Mekhoa e mengata ea ho bula
5.Lebelo le bulehileng le haufi le fetoloang.
| Matla a enjene | 0.75kw/1.5kw/tse ling |
| Phepelo ea motlakase | 110V/220V/380V |
| Lisebelisoa tsa Panel | Motsoako oa Aluminium |
| 'Mala | Bosweu, Bohlooho bo Lefifi, Bohlooho ba Silevera, Bofubelu, Bosehla |
| Botenya ba phanele | 40mm |
| Lebelo la ho Bula | 0.8 ho isa ho 2.5m/s, e ka fetoloang |
| Lebelo la ho Koala | 0.8m/s, e ka fetoloang |
| Khanyetso ea moea | 120km/h |
| E sebelisitsoe | indasteri ea kaho, thepa ea thepa |
1. Nka e odara joang?
Ka kopo fana ka sebaka sa naha ea heno, palo ea likoloi, le tlhaiso-leseling e 'ngoe, moenjiniere oa rona a ka rala moralo ho latela naha ea heno.
2. Nka e fumana nako e kae?
Matsatsi a ka bang 45 a mosebetsi ka mora hore re fumane tefo ea hau esale pele.
3. Ntho ea tefo ke eng?
T/T, LC....