1. E ka tšeptjoa, e sebetsa, e bonolo ho e sebelisa le litšenyehelo tse tlase tsa tlhokomelo
2. Poleiti ea motsoako oa Aluminium e nang le kopano e kopaneng ea foam e nang le bongata bo phahameng, e se ke ea boloka deformation le ho roala
3. Lipheletso ka bobeli li hokahane le ketane ea li-dumpling, 'me poleiti ea lemati e hokahane le leqhetsoana la ho koala, ho bokelloa ha eona ho bonolo.
| Boholo ba lemati | E etselitsoeng uena |
| Phepelo ea motlakase | 220V/380V |
| Lisebelisoa tsa Panel | Motsoako oa Aluminium |
| 'Mala | Bosweu, Bohlooho bo Lefifi, Bohlooho ba Silevera, Bofubelu, Bosehla |
| Lebelo la ho Bula | 0.8 ho isa ho 1.2m/s, e ka fetoloang |
| Lebelo la ho Koala | 0.8m/s, e ka fetoloang |
| Khanyetso ea moea | 28-35m/s |
| E sebelisitsoe | indasteri ea kaho, thepa ea thepa, karache ea ntlo |
1. Nka e odara joang?
Ka kopo fana ka sebaka sa naha ea heno, palo ea likoloi, le tlhaiso-leseling e 'ngoe, moenjiniere oa rona a ka rala moralo ho latela naha ea heno.
2. Nka e fumana nako e kae?
Matsatsi a ka bang 45 a mosebetsi ka mora hore re fumane tefo ea hau esale pele.
3. Ntho ea tefo ke eng?
T/T, LC....