1.Sena ke sehlahisoa se ikhethileng se ka fetolang mojaro ho latela litlhoko tsa bareki ba hau, boholo le bophahamo ba sethala.
2. E ka phahamisa likoloi le thepa.
3. E ka sebelisoa ho phahamisa koloi e nang le maemo a fapaneng, e loketse ho tsamaea ha koloi pakeng tsa litepisi, ho tloha mokatong o ka tlase ho ea mokatong oa pele, ho ea mokatong oa bobeli, kapa ho ea mokatong oa boraro.
4.Sebedisa disilindara tse pedi tsa oli ya hydraulic ho kganna, di sebetsa hantle, mme di na le matla a lekaneng.
5. Sistimi e phahameng ea ho khanna ea hydraulic e nepahetseng le e tsitsitseng.
6. Poleiti ea tšepe ea daemane ea boleng bo holimo.
7. Tšireletso ea ho jara lintho ka bongata e fumaneha.
8. Ho tima ka bohona haeba opareitara a lokolla konopo ya konopo.
| e etselitsoeng naha ea hau le litlhoko tsa hau. | |
| Nomoro ea Mohlala | CSL-3 |
| Bokgoni ba ho Phahamisa | 2500kg/e etselitsoeng motho ka mong |
| Ho phahamisa Bophahamo | 2600mm/e etselitsoeng motho ka mong |
| Bophahamo ba ho Ikoalla | 670 mm/e etselitsoeng motho ka mong |
| Lebelo le otlolohileng | 4-6 M/Metsotso |
| Tekanyo ea Kantle | e khaotsoe |
| Mokhoa oa ho Khanna | Lisilindara tse 2 tsa Hydraulic |
| Boholo ba Koloi | 5000 x 1850 x 1900 mm |
| Sebaka sa ho paka makoloi | Koloi e le 'ngoe |
| Nako ea ho Phahama/ho Rotha | 70 s / 60 s |
| Phepelo ea Motlakase / Bokhoni ba Motlakase | 380V, 50Hz, 3Ph, 5.5Kw |
P1: Na u fektheri kapa u mohoebi?
A: Re baetsi, re na le fektheri le moenjiniere oa rona.
P2. Melao ea hau ea tefo ke efe?
A: T/T 50% e le depositi, le 50% pele ho pepa. Re tla u bontša linepe tsa lihlahisoa le liphutheloana pele u lefa chelete e setseng.
P3. Melao ea hau ea ho fana ka thepa ke efe?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
P4. Ho thoe'ng ka nako ea hau ea ho tlisa thepa?
K: Ka kakaretso, ho tla nka matsatsi a 45 ho isa ho a 50 kamora ho fumana tefo ea hau esale pele. Nako e tobileng ea ho tlisa thepa e itšetlehile ka lintho le bongata ba odara ea hau.
P7. Nako ea tiisetso ke nako e kae?
A: Sebopeho sa tšepe lilemo tse 5, likarolo tsohle tse setseng selemo se le seng.