1. Setifikeiti sa CE ho latela taelo ea mechini ea EC 2006/42/CE.
2. E ka sebelisoa karacheng ea lapeng, mabenkeleng a likoloi le libakeng tsa ho paka makoloi tsa sechaba.
3. Poso ea Zero e u thusa ho sebelisa sebaka se eketsehileng ho potoloha lifti.
4. Bokgoni ba ho phahamisa 2700kg/6000lb.
Bophara ba sethala bo ka sebelisoang ba 5.2100mm bo etsa hore ho be bonolo haholo ho paka le ho lata.
Motlakase oa taolo oa 6.24v o qoba ho tšoha ha motlakase.
7.Tšireletso ea senotlolo e matla ho sireletsa koloi ea hau nakong eohle ea ts'ebetso ea ho phahamisa kapa ho theola.
8. E khannoang ke li-cylinder tsa hydraulic ka kotloloho, equalizer e netefatsa ho hokahanya le boemo ba sethala.
9. Sistimi ea ho notlela ea mekhahlelo e mengata, sistimi ea ho notlela ka boiketsetso le ea ho lokolla senotlolo sa motlakase.
10. Kalafo ea bokaholimo ba ho fafatsa ka phofo bakeng sa tšebeliso ea ka tlung ho chesa ka galvanizing bakeng sa tšebeliso ea kantle.
| Liparamente tsa Sehlahisoa | |
| Nomoro ea Mohlala | CHSPL2700 |
| Bokgoni ba ho Phahamisa | 2700 kg |
| Ho phahamisa Bophahamo | 2100 mm |
| Bophara ba sethala bo ka sebelisoang | 2100mm |
| Notlela Sesebelisoa | Matla |
| Tokollo ea senotlolo | Ho lokolla motlakase ka koloi kapa ka letsoho |
| Mokhoa oa ho Khanna | E tsamaisoang ke Hydraulic |
| Phepelo ea Motlakase / Bokhoni ba Motlakase | 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 60/50s |
| Sebaka sa ho paka makoloi | 2 |
| Sesebelisoa sa Polokeho | Sesebelisoa se thibelang ho oa |
| Mokhoa oa Ts'ebetso | Switch ea senotlolo |
P1: Na u moetsi?
K: E.
P2. Melao ea hau ea tefo ke efe?
A: T/T 50% e le depositi, le 50% pele ho pepa. Re tla u bontša linepe tsa lihlahisoa le liphutheloana pele u lefa chelete e setseng.
P3. Melao ea hau ea ho fana ka thepa ke efe?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
P4. Ho thoe'ng ka nako ea hau ea ho tlisa thepa?
K: Ka kakaretso, ho tla nka matsatsi a 45 ho isa ho a 50 kamora ho fumana tefo ea hau esale pele. Nako e tobileng ea ho tlisa thepa e ipapisitse le lintho le bongata ba odara ea hau.
P5. Nako ea tiisetso ke nako e kae?
A: Sebopeho sa tšepe lilemo tse 5, likarolo tsohle tse setseng selemo se le seng.