1. Sebaka se Phahameng
Bokgoni ba ho paka makoloi bo imenne habeli ntle le ho eketsa sebaka seo o ka emang ho sona — e loketse libaka tse thata.
2. Lifti e tsamaisoang ka motlakase
Sistimi ea haeteroliki kapa ea motlakase bakeng sa ts'ebetso e boreleli le e bonolo.
3. Ho Lokisetsa ka Mokhoa o Ikhethileng
Moralo o ka fetoloang ho lekana mefuta e fapaneng ea likoloi.
4. E boloka litšenyehelo
Litšenyehelo tse tlase tsa ho kenya le ho hlokomela ho feta litsamaiso tsa maemo a mangata.
| Nomoro ea Mohlala | CHPLA2300/CHPLA2700 |
| Bokgoni ba ho Phahamisa | 2300kg/2700kg |
| Palo ea li-volts | 220v/380v |
| Ho phahamisa Bophahamo | 2100mm |
| Bophara bo ka Sebelisoang ba Sethala | 2100mm |
| Nako ea ho Tsoha | Lilemo tsa bo-40 |
| Phekolo ea Bokaholimo | Ho koahela phofo/ho lahla galvanizing |
| 'Mala | Boikhethelo |
1. Nka e odara joang?
Ka kopo fana ka sebaka sa naha ea heno, palo ea likoloi, le tlhaiso-leseling e 'ngoe, moenjiniere oa rona a ka rala moralo ho latela naha ea heno.
2. Nka e fumana nako e kae?
Matsatsi a ka bang 45 a mosebetsi ka mora hore re fumane tefo ea hau esale pele.
3. Ntho ea tefo ke eng?
T/T, LC....