1. E etselitsoe bophahamo bo tlase ba siling
2. Phaka ena e nyane e sekametseng e loketse sebaka se lekanyeditsweng sa bophahamo; haholo-holo mokatong o ka tlase kapa dikhutlong tsa folete.
Bokgoni ba ho phahamisa ba 3.2500kg, bo loketse sedan feela
Sethala sa ho sekamisa sa likhato tse 4.10
5. Li-cylinder tse peli tsa ho phahamisa li-hydraulic tse tsamaeang ka kotloloho
6. Pakete ea motlakase ea hydraulic le phanele ea taolo ka bomong
7. E ka fallisoa kapa ea fallisoa
8. Senotlolo sa motlakase bakeng sa tshireletso le polokeho
9. Ho tima ka bohona haeba opereishene a lokolla switch ya senotlolo
10. Ho lokolla senotlolo sa motlakase le sa letsoho bakeng sa khetho ea hau
11. Sensor ea ho lemoha koloi.
12. Sistimi ea temoso e utloahalang le e bonesitsoeng.
13. Bophahamo bo phahameng ba ho phahamisa bo ka fetoloang bakeng sa tse fapaneng
14. Senotlolo sa ho thibela ho wa ha mechini se maemong a hodimo
15. Tšireletso ea ho jara boima ba 'mele ka metsi
16. Sethala se nang le galvanized se nang le poleiti ea maqhubu bakeng sa ho paka hantle
| Liparamente tsa Sehlahisoa | |
| Nomoro ea Mohlala | CHPLB2500 |
| Bokgoni ba ho Phahamisa | 2500 kg/5500lbs |
| Ho phahamisa Bophahamo | 1800-2100 mm |
| Bophara ba tsela ea ho matha | 1900mm |
| Notlela Sesebelisoa | Matla |
| Tokollo ea senotlolo | Ho lokolla motlakase ka koloi kapa ka letsoho |
| Mokhoa oa ho Khanna | E tsamaisoang ke Hydraulic |
| Phepelo ea Motlakase / Bokhoni ba Motlakase | 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 50/45s |
| Sebaka sa ho paka makoloi | 2 |
| Sesebelisoa sa Polokeho | Sesebelisoa se thibelang ho oa |
| Mokhoa oa Ts'ebetso | Switch ea senotlolo |
1. Moetsi oa lifti ea ho paka likoloi ea litsebi, Phihlelo ea lilemo tse fetang 10. Re ikemiselitse ho hlahisa, ho qapa, ho etsa hore lintho li be tsa hau le ho kenya lisebelisoa tse fapaneng tsa ho paka likoloi.
2. Phihlelo ea ho paka likoloi tse fetang 16000, linaha le libaka tse fetang 100.
3. Likarolo tsa Sehlahisoa: Ho sebelisa thepa e tala ea boleng bo holimo ho netefatsa boleng
4. Boleng bo Botle: TUV, CE e netefalitsoeng. Ho hlahloba ka hloko ts'ebetso e 'ngoe le e 'ngoe. Sehlopha sa litsebi sa QC ho netefatsa boleng
5. Tšebeletso: Tšehetso ea botekgeniki ea litsebi nakong ea pele ho thekiso le tšebeletso e ikhethileng ka mor'a thekiso.
6. Feme: E fumaneha Qingdao, lebopong le ka bochabela la Chaena, Lipalangoang li bonolo haholo. Bokhoni ba letsatsi le letsatsi ke lisete tse 500.