1. Sebopeho se setle sa valve ea maoto se ka tlosoa kaofela, ts'ebetso e tsitsitse ebile e tšepahala, 'me tlhokomelo e bonolo;
2. Hlooho e kentsweng le mohlahare o tshwarang di entswe ka tshepe ya Alloy;
3.Letsoho le thusang ka bonolo, boloka nako ea ts'ebetso ea opareitara;
4.Mohlahare o ka Fetohang oa ho Tšoara (khetho), ± 2” o ka fetoloa ho latela motheo
boholo ba ho tlama.
| Matla a enjene | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Phepelo ea motlakase | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Bophara ba lebili bo boholo | 44"/1120mm |
| Bophara bo boholo ba lebili | 14"/360mm |
| Ho tlama ka ntle | 10"-21" |
| Ho tlama ka hare | 12"-24" |
| Phepelo ea moea | 8-10bar |
| Lebelo la ho potoloha | 6rpm |
| Matla a ho roba lifaha | 2500Kg |
| Boemo ba lerata | <70dB |
| Boima ba 'mele | 298Kg |
| Boholo ba sephutheloana | 1100*950*950mm |
| Liyuniti tse 24 li ka kenngoa ka har'a setshelo se le seng sa 20” | |
1. Tlotsa mafura ka hare ho thaere pele.
2. Lokisa lesale la tšepe tafoleng e kgutlang ka tsela e tshwanang le ya ho tlosa lebili, beha lebili moeding o ka hodimo wa lesale la tshepe, mme o fumane sebaka sa lesoba la moya.
3. Suthisa letsoho le theohang ho hatella lehlakore la thaere, hata pedal, 'me butle-butle u hatelle thaere ka har'a rōmo ea tšepe.
4. Tobetsa thaere e ka holimo ka har'a rōmo ea tšepe ka tsela e tšoanang ho phethela ho kenngoa ha thaere.
1. Hloekisa lerōle holim'a turntable ka nako kamora ho sebelisa mochini.
2. Hlahloba hore na boloko ba ho sila hloohong ea ho kenya bo felile pele u sebelisa mochini, 'me u bo nke sebaka ka nako haeba bo felile.
3. Hlahloba boemo ba mokelikeli ba oli e tlotsang ka har'a searola-metsi sa oli beke le beke, haeba boemo ba mokelikeli bo le tlase ho feta letšoao le tlase, bo tlameha ho tlatsoa ka nako. Hoa hlokahala ho fetola bongata ba oli e tlotsang ho qoba ho ba ngata haholo kapa ho ba nyane haholo.
4. Hlahloba hore na ho na le metsi sefeng sa metsi kgwedi le kgwedi. Haeba ho na le metsi, a ntshe metsi ka nako, mme o se ke wa a dumella ho feta moedi o phahameng ka ho fetisisa.