1. Sebopeho se setle sa valve ea maoto se ka tlosoa kaofela, ts'ebetso e tsitsitse ebile e tšepahala, 'me tlhokomelo e bonolo;
2. Hlooho e kentsweng le mohlahare o tshwarang di entswe ka tshepe ya Alloy;
3.S41 hexagonal steeping tube e atolositsoeng ho fihlela ho 270mm, e thibela ka katleho ho fetoha ha hexagonal shaft;
4. Lever ea thaere ea khatello, thuso ea ho tsamaisa thaere e bataletseng, e sa hlahellang haholo le e thata;
5. Mothusi ea behetsoeng sebaka sa ho lokisa lesoba, leo ho leng bonolo ho le lokisa ho latela tlhoko ea moreki.
| Matla a enjene | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Phepelo ea motlakase | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Bophara ba lebili bo boholo | 44"/1120mm |
| Bophara bo boholo ba lebili | 14"/360mm |
| Ho tlama ka ntle | 10"-21" |
| Ho tlama ka hare | 12"-24" |
| Phepelo ea moea | 8-10bar |
| Lebelo la ho potoloha | 6rpm |
| Matla a ho roba lifaha | 2500Kg |
| Boemo ba lerata | <70dB |
| Boima ba 'mele | 295Kg |
| Boholo ba sephutheloana | 1100*950*950mm |
| Liyuniti tse 24 li ka kenngoa ka har'a setshelo se le seng sa 20” | |
1. Tlosa moea thaereng.
2. Tlosa boima bohle ba loto moqomong.
3. Beha thaere sebakeng se kgethilweng, potoloha thaere kgafetsa mme o hatelle thaere fatshe, hata hodima pedale ya thaere ho arola thaere ka botlalo ho lesale la tshepe.
4. Beha rim hodima turntable ebe o hatella pedal ya clamp ya thaere ho notlela rim.
5. Tlotsa mafura lesale le ka hare la thaere.
6. Hula letsoho la ho qhaqha e le hore rolara e ka hare ea chuck e khomarele moeling oa lesale la tšepe, 'me u notlele letsoho la senotlolo se atolositsoeng sa hlooho ka senotlolo sa letsoho sa telescopic sa hlooho.
7. Sebelisa crowbar ho phahamisa thaere ho ea hloohong ea pick-up, hata holim'a turntable pedal ho potoloha chuck, 'me u ntše lehlakore le leng la thaere.
8. Hula thaere e 'ngoe ka tsela e tšoanang.