1. Kholomo e sekametseng le ho kenya letsoho le ho theola letsoho;
2.Thupe e shebaneng le mokoti wa hexagonal e atoloha ho fihlela ho 270mm e ka thibela ho fetoha ha mokoti wa hexagonal ka katleho;
3. Sebopeho se sephara sa valve ea maoto se ka theoloa kaofela, ts'ebetso e tsitsitse ebile e tšepahala, 'me tlhokomelo e bonolo;
4. Ho kenya le ho theola hlooho ka bohona, tshebetso e bonolo; ho notlela ha moqomo o moholo ka pneumatic ho potlakile ebile hoa tšepahala:
5. Sebopeho se se nang ho ama, ho kenya le ho theola mabili ho bonolo haholoanyane;
6. Ka tanka ea moea ea kantle bakeng sa ho phahama ha theko ka potlako, e laoloang ke valve ea leoto e ikhethang le e tšoaroang ka letsoho bakeng sa sesebelisoa sa pneumatic; (ha ho hlokahale)
7. Ka letsoho le thusang ka moya bakeng sa ho tsamaisa mabili a sephara, a sa hlahellang haholo le a thata.
| Matla a enjene | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Phepelo ea motlakase | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Bophara ba lebili bo boholo | 41"/1043mm |
| Bophara bo boholo ba lebili | 14"/360mm |
| Ho tlama ka hare | 12"-24" |
| Phepelo ea moea | 8-10bar |
| Lebelo la ho potoloha | 6rpm |
| Matla a ho roba lifaha | 2500Kg |
| Boemo ba lerata | <70dB |
| Boima ba 'mele | 419Kg |
| Boholo ba sephutheloana | 860*1330*1980mm |
| Liyuniti tse 8 li ka kenngoa ka har'a setshelo se le seng sa 20” | |
Mehlahare e ke ke ea buloa kapa ea koaloa:
Hlahloba hore na ha ho na ho dutla ha moya, hlahloba hore na karolo ya valve ya mahlakore a mahlano e tlola ka hara fereko ya pedal, haeba se boletsweng ka hodimo se tlwaelehile, hlahloba hore na ha ho na ho phatloha ka hara valve ya tlaleho ya kabo ya rotary, tlosa phaephe ya moya e hokahanyang valve ya tlaleho ya kabo ya rotary ho silindara e nyane, mme o e kenye hodima pedal. Ha o sa hate kapa o sa hate ka botlalo, ke phaephe e le nngwe feela ya moya e hokahanyang valve ya kabo ya moya e rotary ho silindara e nyane e nang le moya o tswang. Leha ho le jwalo, ketsahalo ya hore diphaephe tse pedi tsa moya ha di ntshe moya ka nako e le nngwe ke ho butswelwa ha valve ya kabo ya moya e potolohang. Haeba dikarolo tse boletsweng ka hodimo Ha ho na bothata, hlahloba karolo ya claw, hore na setulo sa claw se holofetse kapa se kgomaretse, hore na turntable e sekwere e kgomaretse, hore na turntable e sekwere e kgomaretse, hore na phini ya turntable e sekwere e wa.