1. Sebopeho se setle sa valve ea maoto se ka tlosoa ka kakaretso, ts'ebetso e tsitsitse ebile ea tšepahala, 'me e bonolo ho e hlokomela;
2. Hlooho e khomaretsoang le mehlahare e khomaretsoang e entsoe ka tšepe e kopantsoeng, e ka fokotsang tšenyo ea thaere ka katleho;
3. Letsoho la mothusi wa pneumatic le boloka nako le boiteko ha le ntse le sebetsa;
4. Mehlahare e ka fetoloang ea ho tšoara (ha ho hlokahale), ho khomarela ha motheo ho ka fetoloa boholo ba ±2”.
5. Mofuta o mocha oa mothusi o bonolo ho o tlosa mabili a leboteng le thata.
| Matla a enjene | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Phepelo ea motlakase | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Bophara ba lebili bo boholo | 44"/1120mm |
| Bophara bo boholo ba lebili | 14"/360mm |
| Ho tlama ka ntle | 10"-21" |
| Ho tlama ka hare | 12"-24" |
| Phepelo ea moea | 8-10bar |
| Lebelo la ho potoloha | 6rpm |
| Matla a ho roba lifaha | 2500Kg |
| Boemo ba lerata | <70dB |
| Boima ba 'mele | 379Kg |
| Boholo ba sephutheloana | 1100*950*950mm,1330*1080*300mm |
| Liyuniti tse 20 li ka kenngoa ka har'a setshelo se le seng sa 20” | |
1. U tsoa hokae?
Qingdao, Profinseng ea Shandong, Chaena.
2. Na u moetsi kapa mohoebi?
Moetsi. Re na le fektheri ea rona le sehlopha sa QC.
3. Nako ea ho pepa ke eng?
Matsatsi a 30 a mosebetsi.
Rea u amohela ho tla botsa lintlha tse ling. Ka kopo hlokomela hore na lifti ena e u loketse.