1. Kholomo e sekametseng le ho kenya letsoho le ho notlela ka moya le ho theola letsoho;
2.Thupe e shebaneng le li-axis tse tšeletseng e atoloha ho fihlela ho 270mm e ka thibela ho fetoha ha li-axis tse tšeletseng ka katleho;
3. Sebopeho se setle sa valve ea maoto se ka theoloa kaofela, ts'ebetso e tsitsitse ebile e tšepahala, 'me tlhokomelo e bonolo;
4. Hlooho le mohlahare o tshwarang di entswe ka tshepe ya Alloy;
5.Mohlahare o ka Fetohang wa ho Kgetha (kgetho), ± 2” o ka fetolwa ho latela boholo ba motheo ba ho tshwasa;
6. E hlomelitsoe ka sesebelisoa sa kantle sa ho phatloha ha jete ea tanka ea moea, se laoloang ke valve ea leoto e ikhethang le sesebelisoa sa pneumatic se tšoaroang ka letsoho;
7. Ka letsoho le thusang ka matla bakeng sa ho tsamaisa mabili a sephara, a sa hlahellang haholo le a thata.
| Matla a enjene | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Phepelo ea motlakase | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Bophara ba lebili bo boholo | 44"/1120mm |
| Bophara bo boholo ba lebili | 14"/360mm |
| Ho tlama ka ntle | 10"-21" |
| Ho tlama ka hare | 12"-24" |
| Phepelo ea moea | 8-10bar |
| Lebelo la ho potoloha | 6rpm |
| Matla a ho roba lifaha | 2500Kg |
| Boemo ba lerata | <70dB |
| Boima ba 'mele | 384Kg |
| Boholo ba sephutheloana | 1100*950*950mm,1330*1080*300mm |
| Liyuniti tse 24 li ka kenngoa ka har'a setshelo se le seng sa 20” | |
1. Mohloli oa motlakase le moea li lokela ho khaoloa pele li lokisoa.
2. Mochini o hloka ho hlakoloa ka hloko, 'me likarolo tse thellang le tse fetisetsang li lokela ho tlotsoa khafetsa kamora ts'ebetso ea letsatsi le letsatsi.
3. Hlahloba khase-metsi le setlolo khafetsa, u li ntše ka nako eo metsi a leng mangata haholo, 'me u li tlatse ka nako eo oli e sa lekaneng.
4. Netefatsa hore ho na le oli e lekaneng ea ho tlotsa ka lebokoseng la ho fokotsa. U ka bona boemo ba oli ho tloha fensetereng ea oli. Bula sekoahelo sa polasetiki bohareng ba benche ea mosebetsi, u lokolle liboutu, ebe u eketsa oli masobeng a liboutu.