1. Sebopeho se sephara sa valve ea maoto se ka tlosoa kaofela, ts'ebetso e tsitsitse ebile e tšepahala ebile e bonolo ho e hlokomela;
2. Hlooho le mohlahare o khomaretsoeng li entsoe ka tšepe e kopantsoeng,
3. Tube e shebaneng le mahlakore a mane e atolositsoeng ho fihlela ho 270mm, e thibela ka katleho ho fetoha ha mokoti o nang le mahlakore a mane;
4. E hlomelitsoe ka sesebelisoa sa ho phahamisa mabili, se bonolo ho kenya mabili;
5. E hlomelitsoe ka sesebelisoa sa ho phatloha ha jete sa tanka ea moea se hahiloeng kahare, se laoloang ke valve ea leoto e ikhethang le sesebelisoa sa pneumatic se tšoaroang ka letsoho;
6. Ka letsoho le thusang habeli bakeng sa ho tsamaisa mabili a sephara, a sa hlahellang hantle le a thata.
7. Mohlahare o ka Fetohang oa ho Tšoara (khetho), ± 2” o ka fetoloa ho latela boholo ba motheo ba ho khomarela.
| Matla a enjene | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Phepelo ea motlakase | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Bophara ba lebili bo boholo | 47"/1200mm |
| Bophara bo boholo ba lebili | 16"/410mm |
| Ho tlama ka ntle | 13"-24" |
| Ho tlama ka hare | 15"-28" |
| Phepelo ea moea | 8-10bar |
| Lebelo la ho potoloha | 6rpm |
| Matla a ho roba lifaha | 2500Kg |
| Boemo ba lerata | <70dB |
| Boima ba 'mele | 562Kg |
| Boholo ba sephutheloana | 1400*1120*1800mm |
| Liyuniti tse 8 li ka kenngoa ka har'a setshelo se le seng sa 20” | |
1. Phepelo ea motlakase ea mochini oa mabili e lokela ho ba boemong bo tloaelehileng. Boemong ba ho se sebetse, motlakase o boemong ba ho tima. Khatello ea moea ea mochini oa kahare e khatellong e tloaelehileng, 'me phaephe ea moea ha e hokahane boemong ba ho se sebetse.
2. Pele o nkela thaere sebaka, hlahloba hore na foreimi ea thaere e senyehile, le hore na nozzle ea moea e ntse e lutla kapa e petsohile.
3. Tlosa nko ea moea ho lokolla khatello ea thaere, beha thaere bohareng ba letsoho la khatello, 'me u sebelise letsoho la khatello ho arola mahlakore a mabeli a thaere ho tloha foreiming ea lebili.
4. Sebelisa liswichi ho tlosa mabili.
5. Ha mabili a macha a kentswe, mabili a tla tshwauwa hodimo, mme mabili a tla kenngwa ka ho sebedisa diswitjhi.
6. Kamora ho kopanya, switch e 'ngoe le e 'ngoe e lokela ho beoa sebakeng se sa sebetseng.