1. Sebopeho se sephara sa valve ea maoto se ka tlosoa kaofela, ts'ebetso e tsitsitse ebile e tšepahala, 'me tlhokomelo e bonolo;
2. Hlooho e khomaretsoang le mohlahare o khomaretsoang li entsoe ka tšepe ea Alloy;
3. Mohlahare o ka Fetohang oa ho Tšoara (khetho), ± 2” o ka fetoloa ho latela boholo ba motheo ba ho khomarela.
| Matla a enjene | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Phepelo ea motlakase | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Bophara ba lebili bo boholo | 38"/960mm |
| Bophara bo boholo ba lebili | 11"/280mm |
| Ho tlama ka ntle | 10"-18" |
| Ho tlama ka hare | 12"-21" |
| Phepelo ea moea | 8-10bar |
| Lebelo la ho potoloha | 6rpm |
| Matla a ho roba lifaha | 2500Kg |
| Boemo ba lerata | <70dB |
| Boima ba 'mele | 229Kg |
| Boholo ba sephutheloana | 1100*950*950mm |
| Liyuniti tse 36 li ka kenngoa ka har'a setshelo se le seng sa 20” | |
Sesebelisoa sa ho fetola mabili ka semi-automatic se sebelisa moralo o monyane, se bonolo ebile se potlakile ho sebelisoa, 'me se sebetsa ka botlalo ka metsi. Bolelele ba ho sebetsa bo sa fetoheng, motsamao o phethahetseng oa ergonomic, ho phahamisa mabili bakeng sa ho beha mofuta ofe kapa ofe oa lebili holim'a turntable habonolo.
Ho boloka sebaka: ha ho na dithapo ka morao mme ho na le raka ya polokelo, tshebetso e potlakileng ya tshebetso: tshebetso ya memori ya bolelele ba hlooho ya dinonyana, ho lokisa thaere ka ho phethahetseng le ka potlako: tokiso ya tafole ya clamp ya drive ya motlakase le senotlolo se bohlale sa bohareng ka ho tshwara ho eketsehileng, tshebetso ya kgatello ya lefela, beader ya thaere e tsamayang ka moya e potolohang, hlooho ya dinonyana e entsweng ka thepa e sa ngoatheng, ha e bake tshenyo efe kapa efe karolong ya lebili (phello ya kgatello ya lefela).