1. Mochini o ka lekanya sebaka
2.Ka mosebetsi oa ho leka-lekanya oa ho ikemela
3. Ntlafatso ea tekano ea mabili
4. Ho leka-lekanya thaere ea sethuthuthu ka adaptara ka boikhethelo
5. E na le mosebetsi oa phetoho ho tloha ho lisenthimithara ho ea ho millimeter le gram ho ea ho ounce
6. Shaft e ntlafalitsoeng ea ho leka-lekanya, botsitso bo botle, e loketse mefuta eohle ea tekanyo ea lebili le bataletseng.
| Matla a enjene | 0.25kw/0.32kw |
| Phepelo ea motlakase | 110V/220V/240V, 1ph, 50/60hz |
| Bophara ba mophetho | 254-615mm/10”-24” |
| Bophara ba mophetho | 40-510mm”/1.5”-20” |
| Boima bo phahameng ba lebili | 65kg |
| Bophara ba lebili bo boholo | 37”/940mm |
| Ho leka-lekanya ho nepahala | ±1g |
| Lebelo la ho leka-lekanya | 200rpm |
| Boemo ba lerata | <70dB |
| Boima ba 'mele | 112kg |
| Boholo ba sephutheloana | 1000*900*1100mm |
Ha mabili a koloi a potoloha ka lebelo le phahameng, ho tla thehoa boemo bo sa leka-lekaneng bo matla, bo etsang hore mabili le setering li thothomele nakong ea ho khanna. E le ho qoba kapa ho felisa ketsahalo ena, ho hlokahala hore lebili le lokise ho leka-lekana ha karolo e 'ngoe le e 'ngoe ea moeli ka ho eketsa boima bo sa fetoheng tlas'a maemo a matla.
Taba ea pele, qala enjene ho khanna thaere ho potoloha, 'me ka lebaka la liparamente tse sa leka-lekanang, matla a centrifugal a sebelisoang ke thaere ho sensor ea piezoelectric ka mahlakoreng 'ohle a fetoloa lets'oao la motlakase. Ka ho lekanya lets'oao ka mokhoa o tsoelang pele, sistimi ea khomphutha e sekaseka lets'oao, e bala boholo ba bongata bo sa leka-lekanang le boemo bo fokolang ba paramethara, 'me e le bonts'a sistiming ea skrine. E le ho fihlela tlhoko ea ho se leka-lekane ho fokolang, sensor le A/D converter tsamaisong li tlameha ho sebelisa lihlahisoa tse nang le kutlo e phahameng le tse nepahetseng haholo. Kahoo lebelo la k'homphieutha le lebelo la tlhahlobo ea sistimi li hloka ho ba holimo.