1. Tekanyo e iketsang ea sebaka le bophara ba lebili;
2. Ho itlhahloba;
3.Mosebetsi oa ntlafatso ea ho se leka-lekane;
4. Adaptara ea khetho bakeng sa ho leka-lekana ha lebili la sethuthuthu;
5. Litekanyo ka lisenthimithara kapa limilimithara, ho baloa ka gram kapa oz;
| Matla a enjene | 0.25kw/0.35kw |
| Phepelo ea motlakase | 110V/220V/240V, 1ph, 50/60hz |
| Bophara ba mophetho | 254-615mm/10”-24” |
| Bophara ba mophetho | 40-510mm”/1.5”-20” |
| Boima bo phahameng ba lebili | 65kg |
| Bophara ba lebili bo boholo | 37”/940mm |
| Ho leka-lekanya ho nepahala | ±1g |
| Lebelo la ho leka-lekanya | 200rpm |
| Boemo ba lerata | <70dB |
| Boima ba 'mele | 178kg |
| Boholo ba sephutheloana | 1000*900*1150mm |
1. Sekotwana sa ho tjheseletsa se nepahetseng haholo se sebedisana le sesebediswa sa sensor sa maqhubu a phahameng ho bala maqhubu a ho potoloha ha thaere ka nepo.
2. E amohela phanele ea ts'ebetso e hanelang khatello e nang le ho ama ho bonolo, ts'ebetso e boreleli, ts'ebetso e matla ea data, 'me setšoantšo sa mokhoa oa ts'ebetso se bonolo ebile se utloisiseha habonolo ebile sea sebetsa.
3. Sekoahelo se sireletsang mabili se entsoe ka thepa ea nylon e teteaneng haholo, e ke keng ea fetoha ka thata le ho robeha ha bonolo ka mor'a lilemo tse ngata.
4. 'Mele oa lebokose o teteaneng, lerata le tlaase, 'me ts'ebetso e tsitsitse. E loketse ho leka-lekana ha mabili a fapaneng a manyane le a mahareng a likoloi.
5. E na le mesebetsi ea ho itlhahloba le ho itlhahloba liphoso ho netefatsa ho nepahala ha data.
6. Karolo e kgolo ya polokelo e na le sebopeho se hlakileng le ditlhaloso tse fapaneng tsa polokelo.
7. Rula e sa tsoa ntlafatsoa e bonolo haholoanyane ebile e potlakile ho lekanya bophara le bophara ba thaere.
8. Sekotwana se nepahetseng sa ho tjhesa ha se na ho tsofala ebile se na lerata le tlase, se hanela ho bola mme ha se na mafome.