1. Tekanyo ea sebaka ;
2. Ho lekanya ka bohona; Pontšo ea dijithale ea LED
3.Mosebetsi oa ntlafatso ea ho se leka-lekane;
4. Adaptara ea khetho bakeng sa ho leka-lekana ha lebili la sethuthuthu;
5. Litekanyo ka lisenthimithara kapa limilimithara, ho baloa ka gram kapa oz;
| Matla a enjene | 0.25kw/0.35kw |
| Phepelo ea motlakase | 110V/240V/240V, 1ph, 50/60hz |
| Bophara ba mophetho | 254-615mm/10”-24” |
| Bophara ba mophetho | 40-510mm”/1.5”-20” |
| Boima bo phahameng ba lebili | 65kg |
| Bophara ba lebili bo boholo | 37”/940mm |
| Ho leka-lekanya ho nepahala | ±1g |
| Lebelo la ho leka-lekanya | 200rpm |
| Boemo ba lerata | <70dB |
| Boima ba 'mele | 134kg |
| Boholo ba sephutheloana | 980*750*1120mm |
Ha feela thaere le rim di kopantswe mmoho, ho hlokahala sete ya diphetoho tsa dynamic balance. Ebang ke bakeng sa ho nkela rim sebaka kapa ho nkela thaere ya kgale sebaka ka e ntjha, leha ho se letho le fetotsweng, thaere e tloswa rim bakeng sa tlhahlobo. Ha feela rim le thaere di kopantswe hape ka thoko, ho hlokahala dynamic balance.
Ntle le ho fetola lirimi le lithaere, o lokela ho ela hloko haholoanyane ka linako tse tloaelehileng. Haeba u fumana hore lebili la setereng lea sisinyeha, u lokela ho qala ka ho hlahloba hore na ho leka-lekana ha matla ha hoa tloaeleha. Ho phaella moo, lintlha tse kang ho fetoha ha rimi, ho lokisa lithaere, ho kenya module ea ho lekola khatello ea thaere, le ho nkela li-valve sebaka tsa thepa e fapaneng li tla ama ho leka-lekana ha matla. Ho khothalletsoa ho etsa sete ea ho leka-lekana ho matla ho netefatsa tšebeliso e tloaelehileng ea lebili.