1. Tekanyo e iketsang ea sebaka le bophara ba lebili;
2. Ho itlhahloba;
3.Mosebetsi oa ntlafatso ea ho se leka-lekane;
4. Adaptara ea khetho bakeng sa ho leka-lekana ha lebili la sethuthuthu;
5. Litekanyo ka lisenthimithara kapa limilimithara, ho baloa ka gram kapa oz;
| Matla a enjene | 0.25kw/0.32kw |
| Phepelo ea motlakase | 110V/220V/240V, 1ph, 50/60hz |
| Bophara ba mophetho | 254-615mm/10”-24” |
| Bophara ba mophetho | 40-510mm”/1.5”-20” |
| Boima bo phahameng ba lebili | 65kg |
| Bophara ba lebili bo boholo | 37”/940mm |
| Ho leka-lekanya ho nepahala | ±1g |
| Lebelo la ho leka-lekanya | 200rpm |
| Boemo ba lerata | <70dB |
| Boima ba 'mele | 154kg |
| Boholo ba sephutheloana | 1000*900*1150mm |
Jwalo ka mochini o lekanyang boholo le boemo bo sa leka-lekanang ba ntho e potolohang, mochini o leka-lekanang o kotsing ya matla a bohareng ka lebaka la boleng bo sa lekanang ba axis ha rotor e ntse e potoloha. Tlas'a ketso ya matla a bohareng, rotor e tla baka ho thothomela le lerata ho bearing ya rotor, e leng se ke keng sa potlakisa feela ho tsofala ha bearing le ho fokotsa bophelo ba rotor, empa hape se ka etsa hore tshebetso ya sehlahiswa e se ke ya hlaka. Nakong ena, ho hlokahala ho sebedisa data e lekantsweng ke mochini o leka-lekanang ho lokisa bongata bo sa leka-lekanang bo kopantsweng le boemo ba nnete ba rotor, e le ho ntlafatsa kabo ya boima ba rotor, e le hore matla a ho thothomela a hlahiswang ha rotor e potoloha a ka fokotswa ho ya ho maemo a tlwaelehileng.
Mechini ea ho leka-lekanya e ka fokotsa ho thothomela ha rotor, ea ntlafatsa ts'ebetso ea rotor le ho netefatsa boleng ba eona. Ka hona, mochini oa ho leka-lekanya o ka sebelisoa e le teko ea mabili a koloi, 'me teko ea mochini oa ho leka-lekanya bakeng sa mabili a koloi e bitsoa teko ea mochini oa ho leka-lekanya lebili.