1. Pontšo ea LCD e mebala ea 17'', sebopeho se mosa, ts'ebetso e bonolo;
2. Khomaretsa sebaka sa boima ka ho beha laser, e nepahetseng haholoanyane;
3.Mofuta o fapaneng wa ho leka-lekanya, bakeng sa dirimi tse ikgethang;
4.Mosebetsi oa ho arola;
5.Mosebetsi oa ntlafatso oa OPT;
6. Mosebetsi oa ho lekanya o iketsang o bohlale;
7. Mosebetsi oa ho hlahloba liphoso, 'me o susumetse ho hlahloba ponts'o;
8. E ka lekanngoa ka lirimi tsa IVECO;
9. Boholo ba bophara ba mabili a ho lekanya ka boiketsetso.
| Matla a enjene | 0.3kw |
| Phepelo ea motlakase | 110V/230V, 1ph, 50/60hz |
| Bophara ba mophetho | 10”-25” |
| Bophara ba mophetho | 1”-17” |
| Boima bo phahameng ba lebili | 143lbs/65kg |
| Bophara ba lebili bo boholo | 43”/1100mm |
| Bophara bo boholo ba lebili | 21”/530mm |
| Lebelo la ho leka-lekanya | ≤140rpm |
| Nako ea potoloho | Metsotso e 15 |
| Ho leka-lekanya ho nepahala | 0.05 oz/1g |
| Boholo ba sephutheloana | 1520*1020*1450mm |
Ke mochini o fokotsang matla a centrifugal a thaere, o fokotsa ho senyeha ho sa tloaelehang ha thaere, le ho etsa hore thaere e sebetse hantle.
Mokhoa oa ho sebelisa: Fetola linomoro tse mochining ho latela mohlala oa thaere. Mohlala, thaere ke 185/60 R14, 185 ke bophara ba thaere. Konopo ea pele ka letsohong le letšehali la balancer e lokela ho fetoloa ho latela bophara. 60 ke karolelano ea aspect ratio ea thaere. Konopo e bohareng e ka sebelisoa ho lekanya clamp, 'me e ka boela ea fetoloa ho latela mohlala oa thaere. 14 Bophara ba rim ka lisenthimithara. Konopo e ka letsohong le letona e ka hula rulara mochining oa ho leka-lekanya ho fumana sebaka ho tloha mokokotlong oa thaere. Mefuta e fapaneng ea mechini ea ho leka-lekanya e ka fapana, 'me ts'ebetso e itseng e lokela ho etsoa ho latela bukana ea litaelo.