1. Phetoho ea teraka le koloi;
2. Ho roka ka pneumatic;
3. Phahamiso ea pneumatic bakeng sa ho kenya mabili a maholo;
4. Ho itlhahloba;
5.Mosebetsi oa ntlafatso ea ho se leka-lekane;
6. Litekanyo ka lisenthimithara kapa limilimithara, ho baloa ka gram kapa oz;
| Matla a enjene | 0.55kw/0.8kw |
| Phepelo ea motlakase | 220V/380V/415V, 50/60hz, 3ph |
| Bophara ba mophetho | 305-615mm/12””-24” |
| Bophara ba mophetho | 76-510mm”/3”-20” |
| Boima bo phahameng ba lebili | 200kg |
| Bophara ba lebili bo boholo | 50”/1270mm |
| Ho leka-lekanya ho nepahala | Koloi ±1g Teraka ±25g |
| Lebelo la ho leka-lekanya | 210rpm |
| Boemo ba lerata | <70dB |
| Boima ba 'mele | 200kg |
| Boholo ba sephutheloana | 1250*1000*1250mm |
| Liyuniti tse 9 li ka kenngoa ka har'a setshelo se le seng sa 20” | |
Ke litokisetso life tse lokelang ho etsoa pele lebili le leka-lekana ka matla?
1. Hloekisa 'me u hlahlobe mabili. Ha hoa lokela ho ba le majoe holim'a thaere. Haeba a le teng, a tlose ka screwdriver kapa lisebelisoa tse ling. Ha hoa lokela ho ba le seretse se bokellaneng holim'a hub, haeba a le teng, a hlakole ka lesela.
2. Hlahloba khatello ea thaere. Khatello ea thaere e lokela ho ba ka boleng bo tloaelehileng. Boleng bo tloaelehileng ba khatello ea thaere bo ka fumanoa foreiming ea monyako oa setulo sa mokhanni, hangata e le 2.5bar.
3. Sekotwana sa pele sa ho leka-lekanya matla hodima thaere se lokela ho tloswa ka botlalo.
U sebelisa wheel balancer ka makhetlo a makae? Haeba e sa lokisoa ka makhetlo a fetang a mararo, lebaka ke lefe?
Ka kakaretso, o ka lokisa lebili ka nako e le 'ngoe kapa habeli. Maemong a sa tloaelehang, lebili le ka lokisoa hararo. Haeba lebili le ntse le sa lokisoa ka mor'a ho sebelisa lebili ka makhetlo a fetang a mararo, e ka 'na eaba lebili le setsi sa lebili ha lia kopanngoa hantle, kapa ho na le litšila tse kang mokelikeli oa sealant oa lebili le lintho tse oelang ka har'a lebili. Ebe u hlahloba likarolo tsena 'me u leke hape.